Благодійний Фонд «ПОДАРУЙ МЕНІ ЖИТТЯ»» створений з метою надання допомоги в лікуванні онкологічних і важких серцевих захворювань, організації та надання правової підтримки хворих і членів їх сімей.

Якщо Ви, Ваша дитина, близька Вам людина зіткнулися зі страшною хворобою, і Ви вирішили звернутися за допомогою в Благодійний Фонд «ПОДАРУЙ МЕНІ ЖИТТЯ», Ми зробимо все можливе, що залежить від нас. щоб швидко і оперативно Вам допомогти. Будь ласка, зверніть увагу на наші вимоги до необхідних документів, які необхідно надати.

 

Список необхідних документів:

Документи, при відсутності яких звернення не розглядається — виділені жирним шрифтом

1. Ваш лист з історією захворювання.Його ми розмістимо на сайті, для того, щоб його могли прочитати ті, хто захоче Вам допомогти. Тому, чим щиріше і повніший буде Ваш лист, тим швидше Вам допоможуть. Напишіть про себе, про вашу дитину, про ту проблему, з якою Ви зіткнулися дуже докладно.

2. Всі заповнені сторінки паспорта автора листа (якщо допомога потрібна дитині – одного з батьків).

3. Пенсійне свідоцтво, код (якщо допомога потрібна дитині – то копії документів батьків).

4. Свідоцтво про народження дитини, якщо допомога потрібна дитині (паспорт, якщо дитина старше 16 років).

5. Свідоцтво про інвалідність людини .яка потребує допомоги (за наявності).

6. Останні медичні виписки, які підтверджують діагноз і необхідність того, про що ви просите в листі.

7. Ваші контактні дані: поштова адреса з індексом, телефони (окремим файлом).

8. Дві кольорові фотографії (хорошої якості) людини , яка потребує допомоги.

9. Телефон, ПІП лікаря (який зміг би дати коментар про стан потребує допомоги, якщо мова йде про лікування).

10. Список того, що вам необхідно (якщо ліки з точним дозуванням, назвою фірми-виробника, якщо це операція із зазначенням контактних даних клініки, рахунок з клініки).

11. Інформація про те, в які Фонди вже зверталися, де вже розміщено тема про допомогу, а де відмовили і з якої причини…(окремим файлом).

12. Реквізити Вашого рахунку в Банку — сканована копія довідки з банку із зазначенням усіх реквізитів.

13. Заява, заповнена вручну і підписана тим, кому необхідна допомога, з дозвілом  використовувати інформацію про історію захворювання і хід лікування (бланк заяви з додатками на 3-х сторінках (можна завантажити тут).

Документи слід сфотографувати або відсканувати, зберегти у форматі jpeg, помістити в архів rar, контактні дані та лист зберегти окремими файлами і надіслати на наш e-mail: Dopomozhemo@yandex.ru
Формат пересилання документів надзвичайно важливий. Звернень приходить дуже багато і щоб не ускладнювати і не затягувати роботу Адміністратора слід надсилати документи в архіві і присвоювати їм імена. Якість зображень також є важливою складовою при перевірці документів. Всі документи в обов’язковому порядку повинні бути кольоровими і збережені у високій якості.

Допомога надається виключно медичними препаратами, розхідними матеріалами, предметами догляду та продуктовими пакетами. В деяких випадках можлива часткова оплата вартості обстежень або операції. Для початку збору коштів на придбання медикаментів Вам необхідно надати рецепт від лікуючого лікаря хворого, для збору на проведення операції – рахунок на оплату з клініки.

Фонд не має можливості гарантувати забезпечення ліками в повному обсязі, а також не може надати жодних гарантій того, що в потрібний момент зможе знайти необхідні кошти або ліки. Але ми розуміємо важливість такої допомоги і намагаємось прикласти максимум зусиль для того, щоб допомогти.

У нас немає «готових» коштів, які можна використати. Збір коштів розпочинається окремо на кожну людину після розміщення інформації про неї.

Ми не проводимо збір коштів на методи нетрадиційної медицини.

Волонтери нашого фонду проводять збір коштів виключно на розрахунковий рахунок Благодійного фонду «ПОДАРУЙ МЕНІ ЖИТТЯ».

 

Шаблон заявки на фінансову допомогу

 

Ця публікація також доступна такими мовами: Російська