СТАНЬ ВОЛОНТЕРОМ

Благодійний фонд ” Подаруй мені  життя ” шукає помічників. Для того, щоб стати волонтером, не потрібен досвід чи спеціальна освіта, а лише бажання допомогти та підтримати тих, кому у житті пощастило менше, ніж тобі. Заповніть анкету і ми знайдемо для Вас у фонді роботу по душі.

Якщо є питання, телефонуйте: +38 (098) 220-19-28.

 

Вакансії Волонтерів:

Водій зі своїм авто (легковий/вантажний)

  • Поїздки за потребами  фонду.
  • Возити: ліки ,пакунки з речами, харчі,..
  • Зайнятість 2-4 рази в тиждень

 

Майстри по Творчості:

  • Ви майстер своєї творчості (малювання, ліплення, вишивання, випалювання , лозоплетіння, моделювання і т. д. і т. п.)?
  • Вам подобається те, що ви робите і ви готові навчати?
  • Ви готові працювати з хворими і допомагати їм розкривати їх творчі таланти? 

 

Дуже потрібна волонтерська діяльність

“Подаруй мені  життя” має сторінки у соціальних мережах, а також і на сайті ,де постійно розміщує інформацію про потреби  підопічних, звіти, історії, нові проекти. Ваша місія як волонтера – це поширення інформації. Поширити пост серед друзів, запросити долучитися до сторінки, написати коментар, поділитись враженнями. Все це  надихає ваших знайомих допомагати хворим. Трапляється так, що деякі люди і не підозрюють про існуючі проблеми, і Ви можете стати інформаційним волонтером цих людей. Ви можете домовитись з ЗМI, онлайн-виданнями, розмістити історію у своєму блозі, розмістити її на форумі, організувати онлайн-розпродажі, ярмарки, аукціони, благодійні акції серед своїх друзів, домовитись про репортаж на ТБ, можете своєю публічною підтримкою привернути увагу багатьох людей, які задумаються над історією маленького пацієнта та захочуть допомогти. Ви оператор чи фотограф? Ви неймовірно допоможете тим, що вмієте найкраще, адже люди бачитимуть історію Вашими очима, вони зможуть відчути та пережити все, що відчуваєте до дітей Ви особисто. Ви маєте свій бізнес, який охоплює велику кількість людей? Розмістіть банер на своїй сторінці, роздрукуйте інформаційну листівку та допоможіть поширити серед Вашої аудиторії. Якщо Ви дизайнер – станьте нашою підтримкою, допоможіть оформити інформацію у доступний візуальний спосіб.

Волонтерська допомога буває різною і її завжди мало! 
Приєднуйтесь!

 

Волонтер психолог

Психолог це один з найважливіших елементів благодійної допомоги.

“Ми підозрюємо, що у вашої рідної людини (дитина ,мама ,тато, дружина ,чоловік) є пухлина”. Що відчувають рідні в такі моменти? Переважна паніку і страх? Безвихідь і невідворотність? Близькі часто знаходяться в стані емоційного ступору, не знаючи, що робити і чого чекати. У цей надзвичайно складний момент дуже потрібна допомога психолога.Який допоможе знайти внутрішні ресурси для боротьби з хворобою.Рідні люди повинні в цей момент випромінювати впевненість і спокій.Це вселяє у хворого впевненість і віру в успіх лікування.

 

Побажання до волонтерів:

 

В команду волонтерів потрібні відповідальні, порядні, щирі, товариські, ініціативні особистості. Люди, які з великим бажанням прагнуть віддавати!

Не приймайте рішення емоційно, рішення повинно бути обдуманим, виваженим і прийнятим здоровим глуздом. Чітко визначте свої можливості і графік у якому Ви зможете допомагати.

Важливо зрозуміти і вибрати для себе напрямок, в якому Ви найбільш ефективно зможете допомагати. Не розсіюватися на всі види завдань, що краще виконати одну, але дуже якісно.

Якщо Ви прийняли рішення стати частиною команди волонтерів, заповніть, будь ласка, анкету, яку Ви знайдете ТУТ, щоб ми могли ближче познайомитися та обговорити деталі, в якому саме напрямку Ви зможете допомагати роботі благодійного фонду.

 

Анкета волонтера

Ця публікація також доступна такими мовами: Російська