Для того, щоб здійснювати роботу фонду, недостатньо групки божевільних ентузіастів. Для системної, ефективної роботи, потрібні професіонали, які віддають цій роботі від 8 годин на день. А ще потрібні умови. І витратні матеріали. І багато чого ще. Для того, щоб ми могли ефективно допомагати людям, нам самим потрібна ваша допомога! Ми намагаємося мінімізувати витрати на утримання фонду, але вони всерівно є.

– Оплата роботи менеджера-юриста  Робота складна емоційна і вимагає повної віддачі сил. Цей співробітник приймає дзвінки близьких і медичні документи, підтримує зв’язок з сім’ями протягом усього курсу лікування, готує статті на сайт, робить фотографії людей, взаємодіє з лікарями, клініками, замовляє ліки, спілкується з благодійниками і виконує купу інших справ. Ми будемо вдячні Вам за фінансову підтримки, яка дозволить  продовжувати трудитися на благо людей!

– Оплата роботи бухгалтерії фонду. Бухгалтер повинен безпомилково ввести в нашу інформаційну систему дані по кожному платежу, записати українською, російською та англійською мовами кожного благодійника і одержувача допомоги. Бухгалтер По кожному платежу повинен зібрати всі необхідні документи. Зрозуміло, що без скрупульозного виконання всієї цієї роботи, без ладу у фінансовій частині неможливо ефективно використовувати пожертвування і надати допомогу нужденним.

Звичайно, така монотонна, ретельна праця має оплачуватися. Зараз в бухгалтерії  нашого фонду задіяна одна людина. Пошук фінансування для оплати праці – завжди нелегке завдання. Ми будемо вдячні всім, хто розуміє важливість роботи бухгалтерії і підтримає роботу нашого бухгалтера.

Оплата телефонів та інтернету. Нам доводиться ДУЖЕ багато дзвонити (лікарям, батькам хворих дітей, всіляких фірмам і організаціям, волонтерам, донорам і т. д. і т. п.). Тому ми будемо вдячні, якщо ви допоможете нам в оплаті фондівських телефонів. Ви можете покласти гроші безпосередньо на телефони – +3 8 098 220 19 28

+3 8 097 107 51 53

– Потрібна допомога в оплаті реклами фонду. Площі під наші матеріали , друк плакатів, флаєрів, буклетів, листівок вимагає грошей. Ефективність такої реклами досить висока, але накладні витрати, на жаль, теж присутні. Так само нам потрібні кошти для оплати банерної реклами в інтернеті.

– Так само будемо вдячні за допомогу витратними матеріалами для забезпечення функціонування фонду потрібен папір для друку, конверти (“євро-формату”) і марки в Україні.

 

Ми розуміємо, що більшість жертводавців хочуть, щоб їхні пожертви пішли конкретній людині на конкретну потребу. І ми теж хочемо, щоб більше людей отримали більше допомоги. Ми дуже хочемо допомагати людям! Але без вашої підтримки ми не можемо робити це досить ефективно. Тому ми просимо вас, будь ласка, допоможіть нам допомагати!

 

Будь ласка, після перерахування коштів повідомте нам на адресу Dopomozhemo@yandex.ru дату, суму, рахунок, на який надіслано пожертвування, і цільове призначення. Просимо також вказати, під яким ім’ям відобразити вас у звіті.

 

Якщо ви хочете допомогти, зв’яжіться з нами:

Dopomozhemo@yandex.ru

+3 8 098 220 19 28

+3 8 097 107 51 53

Ця публікація також доступна такими мовами: Російська